Kosmetika v naší nabídce

Kategorie
 
 
 
 
 

Kosmetika v naší nabídce

V současnosti rozšiřujeme nabídku kosmetiky čistě na přírodní bázi vyrobenou v České a Slovenské republice. Jednou z firem vyrábějící kvalitní kosmetiku, kterou Vám nabízíme v našem e-shopu je Palacio CZ.

Společnost Palacio CZ je společnost rodinného typu, která vyrábí kvalitní kosmetické výrobky čistě na přírodní bázi a patří k průkopníkem ve výrobě hlavně kosmetiky na bázi konopí, levandule, ale i kozího mléka, aloe vera a produktů tradičních pro naši oblast. Představíme Vám některé rady kosmetiky, které si získaly oblibu nejen na Slovensku, ČR ale i ve světě.

 

Výrobky CANNABIS Herbal Therapy Palacio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

obsahují jemnou recepturu s obsahem vysoce kvalitního za studena lisovaného konopného oleje pro účinnou péči o suchou, popraskanou a citlivou pleť.Konopný olej podporuje regeneraci a hydrataci pokožky, zklidňuje ji a chrání před nepříznivými vlivy prostředí. Napomáhá urychlovat regeneraci a obnovu ochranné bariéry pokožky.Olej extrahovaný ze semen konopí je dosud nejbohatším známým přírodním zdrojem esenciálních mastných kyselin, látek na bázi koenzymů Q, vitamínů i dalších složek, potřebných k zajištění zdravého vývoje a správných funkcí celého těla - obsahuje řadu bioaktivních látek , které působí na průběh zánětlivých kožních procesů a posilují odolnost kůže vůči vnějším dráždivým vlivům.

 

Levandule lékařská

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pochází ze Středomoří a je to tradiční léčivá a aromatická rostlina. Výrobky z levandule jsou využívány převážně v kosmetice. Levandule je pravděpodobně nejznámější pro své hojivé účinky. Její přirozené antiseptické vlastnosti přispívají k rychlejší regeneraci buněk při poranění kůže a zmenšují riziko vzniku jizev. Pro své čistící a zklidňující účinky a v neposlední řadě i pro svou typickou vůni je levandule oblíbenou příměsí v různých kosmetických přípravcích. Avšak i levandulový olej se dá využít mnoha způsoby. Levandulový olej má léčebné, dezinfekční a zklidňující účinky. Proto je hojně používán v kosmetickém průmyslu, ve zdravotnictví, ale iv aromaterapii. Levandulové přípravky se používají při popáleninách, i při těch od slunce.

 

Kozí mléko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výživová kosmetika s komplexem složek z kozího mléka zajišťuje hydrataci a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Zklidňuje a vyživuje unavenou pleť, velmi dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Vhodný pro ošetření vysušené pleti a namáhané zejména v městském prostředí. Je ideální pro regeneraci, zvláčnění a dodání pružnosti pleti, zároveň velmi kladně působí na problematickou pokožku, napomáhá korigovat drobné nedokonalosti pleti.

 

To je jen zlomek produktů, které vám nabízíme z jejich produkce. V naší nabídce naleznete i produkty vyrobené na základě různých přírodních složek, které Vám poslouží nejen na zkrášlení ale co je důležité pomohou při různých zdravotních komplikacích, jakož i jejich předcházení.

 
 
 

Registrujte se a získejte slevu 7% navíc !!!

Doprava při nákupu nad 1350 Kč ZDARMA !!!  

GARANCE férového přístupu na Homacz.cz !!!

Možnost objednání zboží přes SMS zprávu

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze