Náš tip jak zvládnout nadcházející chladné dny a noci

Kategorie
 
 
 
 
 

Náš tip jak zvládnout nadcházející chladné dny a noci

A je to tady, blíží se konec roku a s ním je neodmyslitelně spojeno i ochlazení, které ho doprovází. Jste připraven na tuto změnu?

Sami to znáte, přijdete domů uděláte co třeba a pak si chcete dopřát trošku odpočinku nebo jen trochu zrelaxovat, ať už při čtení knihy, sledování tv, nebo jen tak se svými blízkými rozhovorem. Po chvíli, ale zjistěte, že Vám je chladno a to přesto, že teploty venku ještě nejsou "extra" ba ani noci se zdaleka nepřibližují k "extrému" a přesto máte pocit chladu. Nezoufejte :) ... .Máme pro Vás pár tipů, jak si dopřát pocit tepla a navíc si zkrášlit svůj domov některými výrobky z našeho e-shopu Homacz.cz, konkrétně dekami.

V nabídce našeho e-shopu máme deky v různém provedení. Často se nás ptáte na tento produkt a jak zjistit kvalitu, materiál, nebo co bychom Vám doporučovali my, protože sami víme, že je podstatný rozdíl nakupovat osobně v "kamenném obchodě" a tzv. "On-line"

 

Deky z mikrovlákna:

   

 

U této deky mnoho lidí překvapí, jak je tato deka lehká a zároveň tenká. Vzbuzuje pocit, že "to nebude ono". Deky z mikrovlákna vznikají tak, že nekonečně dlouhá vlákna nebo nitě se zpracovávají do jemné příze. Touto technologií vznikne odolná a prodyšná deka, která vydrží více, než očekáváte. Pokud patříte mezi osoby, které nemají rádi až příliš velké teplo, tak tato deka je určena přesně pro Vás. Je vynikající jen na takové přehození k čaji, kávě, knize a když upřednostňujete pocit ne přílišného tepla. Deky se pro svou technologii výroby vyznačují širokou škálou barev, jakož i vzorů. Pokud jste hledali přesně něco takového, tak zkuste naše  deky jednobarevné  nebo  vzorovaný.

 

Deky akrylové:

   

 

Patříte k typem, který mají raději "horko" nebo v oblibě "zakroucení, zachumlaná"  do deky? Tak  tyto deky jsou přesně pro Vás. Tyto deky se vyznačují větší hmotností a zpravidla vynikající kvalitou. Už na omak působí luxusně a velmi hladce. Dokáží perfektně udržovat teplo a navíc z našich zkušeností ji lidé často používají i jako přehoz na postel.

V naší nabídce tyto deky prezentujeme značkou SAR, což je špičková deka vysoké kvality. Jen už samotná vaha deky 4,5 kg mluví sama za sebe. Navíc naše deky mají jednu vlastnost navíc - tato deka má z jedné strany lisovaný vzor, který působí fantasticky na posteli, nebo křesle. Je skvělá jako dar. Tyto deky najde samozřejmě v našem e-shopu zde .

V tomto materiálu Vám nabízíme i deky pro naše nejmenší, které mají krásné dětské vzory a jsou dostatečně tlusté, aby udržovaly teplo, vhodné i např. do kočárků.

 

Deky bavlnené- Termodeka:

   

 

V dnešní době různých materiálů a technologii si stabilní místo drží balvna. V naší nabídce naleznete i deky, které vyrábíme z čistě 100% bavlny. Tyto deky vyrábíme pod značkou Homa HOD a na Slovensku i Česku se jedná o novinku, protože dosud jsme ji vyváželi jen do zahraničí. Vyznačují se tím, že navenek jsou tenké, ale vzhledem na použitou bavlnu jsou dá se říci "těžké", mají viditelnou strukturu. Skvěle udržují teplo a jsou jednoduché na údržbu, navíc se nežmolkovatí. Pokud Vás tyto deky zaujaly najde je v naší nabídce.

 

Deky bavlněné:

   

Nakonec jsme si nechali deky, které se dají alespoň podle nás nazvat jako mercedes mezi dekami. Každý z nás, tedy alespoň s těch starších se pamatuje na časy, kdy naše mami, babky po večerech z klubek vlny štrikovali šály, svetry a ty trpělivější např. deky.

Tyto deky působí ze začátku "drsnější" jsou skvělé pro své vlastnosti udržovat teplo a navíc nabízejí něco navíc - jedinečný design. Deka časem přestane působit "drsně" ale své vlastnosti si zanechá navždy :-) Nemluvě o tom, že se skvělé hodí k popíjení čaje, kávy, nebo jen tak na posezení např. u krbu, terase. Navíc se hodí i jako rychlý přehoz na křeslo, gauč. Samozřejmě, že u těchto dek se cena pohybuje někde jinde, jak u dek z polyesteru, ale odráží jejich kvalitu, čas strávený jejich výrobou a jedinečnost. Tyto deky najdete v našem e-shopu zde .

Pokud tedy máte pocit, že je Vám chladno, nebo chcete někoho obdarovat skvělým a užitečným darem, tak i toto je jedna z možností jak to uskutečnit.

 

Přejeme příjemné nakupování Homacz.cz

 

 
 
 

Registrujte se a získejte slevu 7% navíc !!!

Doprava při nákupu nad 1350 Kč ZDARMA !!!  

GARANCE férového přístupu na Homacz.cz !!!

Možnost objednání zboží přes SMS zprávu

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze