Kategorie
 
 
 
 
 

Kaštan konský masažná chladivá mast 500 ml

Pferde Balsam Kaštan koňský chladivý, je masážní gel obsahující 23 léčivých bylin, díky kterým při uvolňujících masážích svalů přináší úlevu při potížích: s revmatismem a zánětem žil, artritidě, bolestech kloubů, namožených svalů a páteře.
Kód:PAL95025
Výrobce:Home of dreams
Dostupnost
Na skladě: 5
Dostupnost: Skladem
Poslední kus. Brzy bude vyprodán! Poslední 5 kusy. Brzy bude vyprodán!
Vaše cena:: 93 Kč

Pferde Balsam Kaštan koňský chladivý, je masážní gel obsahující 23 léčivých bylin, díky kterým při uvolňujících masážích svalů přináší úlevu při potížích: s revmatismem a zánětem žil, artritidě, bolestech kloubů, namožených svalů a páteře, pocitu těžkých nohou a bolavého svalstva. Masážní gel chladivý má osvěžující účinky s chladivým efektem.
Masážní gel obsahuje: kaštan koňský, kostival lékařský, arnika horská, jalovec obecný, tymián obecný, rozmarýn lékařský, heřmánek pravý, měsíček lékařský, šišák bajkalský, máta peprná, třapatka nachová, stopka lékařská, citrónový extrakt, levandule lékařská, ginko biloba, vřes černý, rdesno hadí kožený, rybíz černý, kafr, borovice lesní, jedle bělokorá, kosodřevina, eukalyptus. Český výrobek. Balení 500ml.

Použití:  Bylinný gel aplikujte na určené místo a jemně vmasírujte. Podle potřeby opakujte. Určeno jen pro vnější použití.

 
 

Péče o své zdraví a tělo se dnes stala neodmyslitelnou součástí našeho života. Pro Vaši starostlisť Vám nabízíme výhradně přírodní kosmetiku vyrobenou na Slovensku nebo České republice od ověřených výrobců. Nabízíme různé bylinné masti, krémy, balzámy, tělová mléka a mnoho dalších řad kosmetiky. Vybírejte na homacz.cz kosmetiku pro Vás.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze