Kategorie
 
 
 
 
 

Pferde balsam Kaštan koňský s Cannabis 500 ml

Pferde Balsam Kaštan koňský gel s cannabis je masážní gel spájajúci 23 léčivých bylin (jako např. kaštan koňský, borovice lesní, jalovec obecný, řepík lékařský atd.) a blahodárni účinky konopního oleje
Kód:PAL1173
Výrobce:Palacio
Dostupnost
Na skladě: 1
Dostupnost: Skladem
Poslední kus. Brzy bude vyprodán! Poslední 1 kusy. Brzy bude vyprodán!
Vaše cena:: 93 Kč

Pferde Balsam kaštan koňský gel s cannabis je masážní gel obsahující 23 léčivých bylin (jako např. Jírovec maďal, borovice lesní, jalovec obecný, řepík lékařský a td.) Díky kterým při uvolňujících masážích přináší úlevu při potížích s revmatismem a zánětem žil, artritidě, bolestech kloubů, namožených svalů a páteře, pocitu těžkých nohou a bolavého svalstva.
Masážní gel ORIGINAL je extra silný ze zesilujícím účinkem všech složek. Český výrobek. Balení 500ml.
Použití:  Bylinný gel aplikujte na určené místo a jemně vmasírujte. Podle potřeby opakujte. Určen pouze k venkovnímu použití. Skladujte při 5°C-20°C.

 
 

Péče o své zdraví a tělo se dnes stala neodmyslitelnou součástí našeho života. Pro Vaši starostlisť Vám nabízíme výhradně přírodní kosmetiku vyrobenou na Slovensku nebo České republice od ověřených výrobců. Nabízíme různé bylinné masti, krémy, balzámy, tělová mléka a mnoho dalších řad kosmetiky. Vybírejte na homacz.cz kosmetiku pro Vás.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze