O nás - Homa CZ

Kategorie
 
 
 
 
 

Vítejte v našem internetovém obchodě

Naše společnost, byla založena v roce 2008 s původní specializací pro velkoobchod v oblasti bytového textilu a výrobků pro domácnost.

Společnost se převážně zaměřuje na velkoobchodní prodej, ale je přirozeným vývojem, že hledala cesty jak se rozšiřovat i pro prodej v maloobchodním segmentu a nabídnout tak své produkty širší veřejnosti.

Produkty, které nabízíme na naší stránce v převážné míře pocházejí z vlastní produkce a v našem obchodě je zastupuje naše značka

HOD - Home snů   

Značka HOD je ochranná známka registrovaná na příslušných úřadech, tedy Úřadu průmyslového vlastnictví Slovenské republiky pod číslom- OZ 244139.

Tyto produkty sami vyrábíme, proto máme dopad na jejich výrobu, vývoj, případně tak víme promtne reagovat na požadavky trhu, aby tyto výrobky splňovaly moderní trendy v oblasti bytového textilu, nebo v oblasti bytových doplňků.

Výrobky vyrábíme na celém světě, ale v poslední době převážnou část výrobků vyrábíme v Slovenské republice, kde se jedná hlavně o výrobky bavlněné převážně dětské bavlněné povlečení, bavlněné povlečení, polštáře, přikrývky atd. U těchto výrobcích proto uvádíme

" Vyrobeno na Slovensku   "

Samozřejmě, že v dnešní době se výrobky vyrábějí iv jiných zemích, což u nás představuje, Turecko, Česká republika, Polsko, Pákistán, ale u těchto výrobků platí to co již bylo zmiňováno, že vzhledem k vlastnické struktuře se jedná o výrobky z naší produkce.

Výrobky, které nepocházejí z naší produkce, mají uvedených výrobců.

Avšak prodáváme pouze výrobky o kterých víme, jakou kvalitou se vyznačují a co je důležité, jedná se o našich obchodních partnerů s nimiž máme své dlouholeté zkušenosti, proto jsme se rozhodli nabízet v našem e-shopu i jejich výrobky.

Naší snahou, ale zůstává cíl, nabízet Vám výrobky vyrobené na Slovensku a v České republice.

I pro tento rok pro Vás chystáme různé prodejní akce, soutěže a odměny, kterými se chceme odvděčit Vám zákazníkům, kteří nakupují u nás v e-shopu.

Snažíme se stále pokračovat, proto je pro nás důležité vědět Váš názor a tak přivítáme jakýkoliv názor, nebo návrh o co bychom měli rozšířit náš sortiment, případně jak zlepšit naše služby.

Rádi je proto přivítáme na našem e-maily:  homa@homacz.cz  , nebo se můžete se svým názorem zapojit do našich anket, které Vám nabízíme a máme s nich zpětnou vazbu.

Přejeme Vám příjemné nakupování a spokojenost s našimi produkty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze