Stálé slevy

Kategorie
 
 
 
 
 

Nová registrace

Vážený registrovaný zákazníci,

jak jste si všimli, přešli jsme na nový systém našeho e-shopu, což s sebou přináší mnoho vylepšení a novinek pro Vás. Ve snaze vylepšit a připravit pro Vás co nejkvalitnější prostředí pro nakupování, jsme se rozhodli, že všichni registrovaný zákazníci, kteří byli u nás vedený, si budou muset obnovit svou registraci nanovo.

Co to pro Vás znamená? ...

Všechny předchozí údaje o Vás u nás v e-shopu byly vymazány a tak je znovu nutné, abyste zaregistrovali opět. Ve snaze, abyste nepřišli o své nasbírané body a po přezkoumání jejich stavu na jednotlivých kontech uživatelů jsme se rozhodli, že každý zaregistrovaný zákazník bude u nás nakupovat s trvalou slevou 7%.

Trvalá sleva 7%  z nákupu je pro každý Váš nákup uskutečněný na našem e-shopu homacz.cz a samozřejmě týká se i produktů v akci nebo výprodej. Tedy extra bonus navíc.

V principu to funguje tak, že jak registrovanému se Vám po přihlášení automaticky zobrazí v našem e-shopu ceny pro Vás již se zmíněnou slevou 7% za kterou si můžete nakoupit jednotlivý zboží na rozdíl od neregistrovaných kterým se zobrazuje běžná prodejní cena.

Uvědomujeme si, že to přináší samé komplikace pro Vás, ale v konečném výsledku získáte více, než v předešlém e-shopu.

Navíc připravujeme pro Vás, jako registrovaných zákazníků mnohem více možností na výhodný nákup, které ale budeme uvádět postupně do provozu.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nakupování na Homacz.cz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze