Stálé slevy

Kategorie
 
 
 
Důležité
OBJEDNÁVKY DO 17.12.2018 do 24.00 hod DORUČÍME NA DOBÍRKU DO VÁNOC !!!
 
 
 
 

Nová registrace

Vážený registrovaný zákazníci,

jak jste si všimli, přešli jsme na nový systém našeho e-shopu, což s sebou přináší mnoho vylepšení a novinek pro Vás. Ve snaze vylepšit a připravit pro Vás co nejkvalitnější prostředí pro nakupování, jsme se rozhodli, že všichni registrovaný zákazníci, kteří byli u nás vedený, si budou muset obnovit svou registraci nanovo.

Co to pro Vás znamená? ...

Všechny předchozí údaje o Vás u nás v e-shopu byly vymazány a tak je znovu nutné, abyste zaregistrovali opět. Ve snaze, abyste nepřišli o své nasbírané body a po přezkoumání jejich stavu na jednotlivých kontech uživatelů jsme se rozhodli, že každý zaregistrovaný zákazník bude u nás nakupovat s trvalou slevou 7%.

Trvalá sleva 7%  z nákupu je pro každý Váš nákup uskutečněný na našem e-shopu homacz.cz a samozřejmě týká se i produktů v akci nebo výprodej. Tedy extra bonus navíc.

V principu to funguje tak, že jak registrovanému se Vám po přihlášení automaticky zobrazí v našem e-shopu ceny pro Vás již se zmíněnou slevou 7% za kterou si můžete nakoupit jednotlivý zboží na rozdíl od neregistrovaných kterým se zobrazuje běžná prodejní cena.

Uvědomujeme si, že to přináší samé komplikace pro Vás, ale v konečném výsledku získáte více, než v předešlém e-shopu.

Navíc připravujeme pro Vás, jako registrovaných zákazníků mnohem více možností na výhodný nákup, které ale budeme uvádět postupně do provozu.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nakupování na Homacz.cz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze